Życzenia na Dzień Matki – Życzenia dla mamy

[dedykacja z okazji Dnia Matki] Kochanej Mamie, w dniu jej święta, dużo zdrowia, uśmiechu i spełnienia marzeń oraz samych radości i nieskończonej dumy ze wszystkich dzieci! Uściski i ucałowania przesyła…

[najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki] Najlepsze życzenia z okazji Dnia Matki! Zawsze sprzyjającej prognozy pogody (tej na dworze, i tej ducha), sukcesów na polach wszelakich, równych osiągniętym sukcesom wychowawczym i samych wspaniałości!

[smsy na Dzień Matki] Szczęścia, zdrowia, uśmiechu, pociechy z męża (bo z dzieci już jest), dobrych przyjaciół, ciekawych lektur i wszystkiego co najlepsze! Moc buziaków przesyła…

[życzenia dla mamy z okazji Dnia Matki] Biorąc pod uwagę ogromną ilość matek na świecie, zgodnie z zasadą prawdopodobieństwa, moje szanse na posiadanie najlepszej są niewielkie. A jednak – udało mi się! Najukochańszej, najwspanialszej Mamie pod słońcem, moc całusów przesyła..

[sms na Dzień Matki] Zdrowia! Szczęścia! Radości! I zawsze tak samo cudownych dzieci! Najukochańszej Mamie na świecie, najlepsze życzenia składa:

[wierszyki z okazji Dnia Matki] Z prezentami przybywamy bo dziś święto naszej mamy. Tuzin róż w naszym bukiecie dla najlepszej mamy w świecie!

[wiersz na Dzień Matki] W dniu powszednim i od święta bądź nam, Mamo, uśmiechnięta. Nie miej nigdy wątpliwości o naszej wielkiej miłości.

[wiersze na Dzień Mamy] Wszystkie dzieci idą w gości by dać wyraz swej miłości. A mamusie uśmiechnięte oczekują ich, przejęte. Ja mamusi swej w podzięce składam kochające serce.

[wierszyki na Dzień Mamy] Mądra i piękna, zawsze troskliwa, gdy się uśmiechnie, słońca przybywa. Nigdy nie zdradzi, w dążeniach wspiera, lepszego nie znajdziesz przyjaciela. Co za ideał wie każdy z nas Mama najlepsza jest w każdy czas!

[wierszyki na Dzień Matki] Spośród wszystkich mam na świecie lepszej od mojej nie znajdziecie! Dobrze poradzi, zawsze pocieszy z moich sukcesów najbardziej się cieszy.

[piękne życzenia na Dzień Matki – wiersz] Dzisiaj składam Tobie Mamo najszczersze pod słońcem życzenia: Za Twe przykrości, za Twe duszy cierpienia Za noce nieprzespane, za wszystkie rzeczy, których dziś żałuję. Przepraszam Cię najmocniej i za miłość wielką dziękuję. Dziś już jestem dorosły, a Ty i tak nieraz szlochasz, Bo jesteś moją Mamą i za to właśnie Cię kocham!

[Dzień Mamy – krótki wiersz sms] Przyjmij Kochana Mamusiu te oto z serca płynące życzenia: Dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu wiele, Niech Ci się spełni każde Twoje skryte marzenie!

[Dzień Matki – wierszyk] W życiu swym spotykam wielu ludzi, Lecz niewielu z nich moje serce budzi. W Tobie mamo mam wiernego przyjaciela I tylko bez Ciebie, kochana mamo, me serce z tęsknoty umiera.

[fajny wiersz na Dzień Mamy] Mamusiu Moja Kochana, wiedz, że świat bez Ciebie byłby smutny i szary, Że nic nie miałoby sensu, a w nocy nawiedzałyby mnie same koszmary! Każda z Tobą spędzona chwila jest tą, której się nie zapomina! Żyj nam Mamusiu co najmniej sto lat, boś Ty mego życia najcudowniejszy wkład!

[wiersze z okazji Dnia Matki] Najdroższa Mamo! Wytrzymywałaś ze mną w dniach mego buntu, Kiedy nic nie miało sensu I nie było warte mojego zainteresowania. Nie przestawałaś wierzyć w to, Że pewnego dnia na nowo odnajdę swoją drogę w życiu I rzeczywiście tak się stało. Dziękuje Ci za stanie przy mnie, kocham Cię Mamo!

[Dzień Matki – życzenia od syna] W dniu Twoje święta Kochana Mamusiu chcę Ci podziękować, że wpoiłaś we mnie to, iż nie ma nic droższego niż miłość i za wszelkie znoszone przez Ciebie trudy wychowania mnie. Przepraszam Cię za zszarpane nerwy, wszystkie nieprzespane noce, porysowane meble i zrujnowane plany. Kocham Cię jak najdroższą mi na ziemi istotę. Niech każdy dzień będzie dla Ciebie szczęśliwy, a zdrowie Cię nigdy nie opuszczało. Życzę Ci spełnienia marzeń, Twój syn…  

[Dzień Matki – życzenia sms] W tym wyjątkowym dniu życzę Ci Mamusiu: zdrowia, pomyślności i błogosławieństw Bożych z Nieba, abyś miała Kochana Mamo wszystko, czego Ci w życiu potrzeba!

[piękne, rymowane życzenia z okazji Dnia Mamy] Ty mnie Mamusiu wychowałaś, Nauczyłaś przykazań, abym godnie żył. Nocami przy łóżeczku moim stałaś, Abym zdrowy i bezpieczny był. Dziś dzień Twego święta, O czym Twój syn zawsze pamięta. Więc śle Ci te skromne życzenia: Zdrowia, szczęścia i dużo wytchnienia.   Kocham Cię Mamo!

[fajne życzenia na Dzień Mamy – krótkie, sms] Moja najdroższa Mamo!   Za Twe czułe serce i mądre Twe nakazy W dniu Twojego święta dziękuję Ci – bodaj sto razy!

[Dzień Mamy – życzenia dla mamusi] Kochana Mamusiu, z okazji Twojego święta życzę Ci: radosnych chwil, ogromu zdrowia, cudownych dni, spełniających się marzeń, życia w miłości, dużo łask Bożych, spokojnych snów i obym sprawiała Ci jak najwięcej powodów do dumy, Twoja…