Życzenia noworoczne (sylwestrowe) – śmieszne, gotowe życzenia na Nowy Rok – sms

[gotowe życzenia noworoczne] Niech w Nowym Roku nigdy nie brakuje Ci: gotówki, uśmiechu, zdrowia, pozytywnych osób dookoła, miłości (także i tej cielesnej), szczęścia, spokoju, Bożej łaski, odwagi, sukcesów, marzeń do spełnienia i wiary w siebie!

[fajne, oryginalne smsy na Nowy Rok] Niech nowy 2013 rok przyniesie Ci wiele radości, samozaparcia, pomyślności, zdrowia, a także dorzuci garść nowych marzeń, bo spełnianie ich nadaje sens naszemu życiu.

[wierszyk sylwestrowy] Jeszcze chwila, jeden mały krok i wejdziemy w Nowy Rok, Niech Ci się zatem życie z górki toczy, A wiatr nigdy nie wieje w oczy, Niech Ci się spełnią wszelkie marzenia- Takie są moje noworoczne dla Ciebie życzenia!

[ładny wiersz na Nowy Rok] Niech się śnieg skrzy wokoło, A Wy bawcie się wesoło. Niech do północy, a potem i do rana, Nie zabraknie Wam szampana. W Nowym Roku: zdrowia, szczęścia, miłości No i samych w życiu przyjemności życzą Wam…

[sms sylwestrowy] W Nowym Roku życzę Ci 12 miesięcy szczęścia, 53 tygodni radości, 8760 godzin zdrowia, 525600 minut spełnienia i 31536000 sekund miłości.

[zabawny sms z okazji Nowego Roku] Obniżenia stawki VAT i cen paliwa, zmiany rządu, większej pensji, a także mocy pozytywnego myślenia życzy Tobie w Nowym Roku…

[wiersz z okazji Sylwestra – gotowe życzenia] Kiedy petardy zabłysną wysoko na niebie, Niech Nowy Rok szczęściem i zdrowiem spłynie na Ciebie, Niech dobry Bóg nigdy nie zostawi Cię w potrzebie, A Ty zawsze wierz w siebie! Najlepsze życzenia noworoczne przesyła…

[gotowy sms na Nowy Rok] Niech ten i każdy następny Nowy Rok przynosi Ci tylko to, co w życiu najpiękniejsze.

[krótki wiersz noworoczny – sms] Słonko moje ukochane! Niech te przyszłe dni razem nam będą dane, Niech będą pełne miłości, szczęścia i uroku, Duży całus ślę Ci na powitanie Nowego Roku!

[fajne wierszyki na Nowy Rok] Nim petardy pójdą w ruch, Nim będzie mocno czuć alkoholu chuch, Chcę wam złożyć jak najlepsze życzenia: Niech się w Nowym Roku spełnią wam wszystkie marzenia! Oby każda chwila dużo radości wam przysparzała, A wasza miłość się rozrastała. I niech niezapomnianą stanie się ta dzisiejsza szampańska zabawa, Która na pewno będzie trwała aż do białego rana! Do siego Roku!

[sms na nowy rok] W Nowym Roku 2013 życzę Ci 12 miesięcy największego szczęścia, 52 tygodni końskiego zdrowia, 8760 godzin prawdziwej miłości, 525600 minut uśmiechu od ucha do ucha, 31536000 sekund udanego seksu!

[śmieszne smsy noworoczne] W Nowym Roku, tuż po balu Oprócz wiecznego szczęścia i dużego szmalu Proś niebiosa, aby Ci dodały: Dużo seksu i jeszcze więcej gorzały! Te życzenia Ci przesyła i szampana wtem popija X.

[humorystyczne życzenia sms na nowy rok] Szampana w bród, Ale też wódeczki ciut, Kaca malutkiego I buziaka od ukochanej osoby słodkiego, Zdartych w tańcu zelówek, I wielu wyśpiewanych solówek, Pysznej strawy A przede wszystkim- wspaniałej Sylwestrowej zabawy, życzy…

[życzenia noworoczne dla firm] Wszystkim Partnerom, Pracownikom, Klientom i Sympatykom naszej firmy składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, radości, dobrego zdrowia i samych sukcesów w Nowym Roku.

[życzenia z okazji Nowego Roku 2012] 2012 – miał być koniec świata Jednak ja wróżę udane lata! Życzę Ci więc – zabawą sylwestrową Zacznij wszystko jeszcze lepiej i na nowo!

[życzenia świąteczno-sylwestrowe] O tej okazji nigdy nie zapominam, bo lubię życzyć Ci z przyjemnością: wesołych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia, sterty prezentów, pięknych kolęd, puszystego śniegu, a kilka dni później szampańskiej zabawy i udanego rozpoczęcia nowego roku.

[życzenia świąteczno-noworoczne] I na te święta pamiętam, Żeby złożyć życzenia: Prezentami obłożenia! A później udanego skoku Do nowego, lepszego roku!

[rymowane życzenia noworoczne 2012] Blask starego roku już mija, Nowy 2012 do brzegu dobija, Życzę by był lepszy od tego starego, I przyniósł Tobie coś szczególnego, Losu przychylności I tej jedynej miłości, Ciągłego uśmiechu na twarzy i tego wszystkiego o czym skrycie marzysz! Życzy…

[śmieszne życzenia noworoczne] Ile w Stanach jest dolarów, Ile w Anglii jest cheddarów, Ile w Chinach Chińczyków, Ile w Indiach koralików, Ile w Kazachstanie jest Boratów, Ile w Hiszpanii jest fajrantów, Ile w Polsce bocianów, Ile w Turcji dywanów, Ile we Włoszech gondolierów, Ile w Holandii zielska koneserów, Ile piasku w Maroku Tyle szczęścia Ci życzę w Nowym Roku!

[gotowe życzenia noworoczne] Jeszcze chwila, mały kroczek i wejdziemy w Nowy Roczek. Niech Ci się życie dobrze wiedzie, A pod dom Twój książę z bajki zajedzie, Spełnienia marzeń, i wielu niezapomnianych wrażeń Życzy…