Gotowe SMSy – śmieszne, miłosne, wiersze, wierszyki

[sms na imieniny Michała] Michałku, w dniu imienin wszystkiego, co najlepsze, co zwariowane i przyjemne, co budzi uśmiech na twarzy i co kryje się w jednym słowie – szczęście, a także tradycyjnych 100 lat życzy Tobie…

[krótkie wiersze na Wielkanoc – sms] Wesołego jajka i z cukru baranka, Ogólnego dobrostanu i ostrego chrzanu, W poniedziałek mokrego Dyngusa A i ode mnie- świątecznego całusa.

[rymowane życzenia na Wielkanoc – sms] Żeby Ci się wesoło śmiały pisanki, I cukrzyły wielkanocne baranki, Mokry dyngus niech zrasza Ci obficie skronie, I dużo szczęścia sypie w Twoje dłonie!

[ładny sms z okazji Dnia Kobiet] Życzę Ci, aby nie tylko ten dzień był dla Ciebie usłany różami, żebyś miała na co dzień tyle radości, co dziś i oby każde przesłane Ci prosto z serca życzenie spełniło się jak najszybciej! Wspaniale spędzonego Dnia Kobiet życzy…

[sms na 8 marca] Słodkiego niczym czekoladki życia, pięknego niczym kwiat w lustrze odbicia, w portfelu banknotów pliku i szczęścia oraz radości bez liku, w dniu wszystkich niewiast życzy…

[8 marca, Dzień Kobiet – sms] Bądź zawsze szczęśliwa, złemu losowi nieznana, piękna, bogata, wypoczęta i przez wszystkich kochana.

[krótkie życzenia dla Miłosza na imieniny – sms] Miłoszu w dniu imienin składam Ci najserdeczniejsze życzenia: spełnienia w miłości, życiu prywatnym i zawodowym, a także wielu innych pozytywów niesionych przez los. Wszystkiego dobrego!

[ładny sms na imieniny Miłosza] Miłoszu, dziś dzień Twojego imienia, zatem przyjmij te oto najszczersze życzenia: Niech w Twoim sercu zawsze gości miłość, wiara i nadzieja.

[imieniny Pawła – sms – życzenia na imieniny] Pawełku, minęło już tyle lat, a my wciąż za pan brat. Pozwól zatem, że garść życzeń w dniu imienin Tobie złożę: pieniędzy, miłości i więcej szczęścia w przyszłości.

[sms imieninowy dla Sławomira] Z okazji imienin życzę dużo szczęścia i radości, a wieczorem tylko najfajniejszych gości, a do tego miłej dla oka duszy, która wszystkie grzechy dzisiejszej nocy zagłuszy. Żyj nam Sławku sto lat!

[imieniny Sławka – krótkie życzenia sms] Sławciu, w Twoje imieniny zdrowia, spełnienia i szczęścia Ci życzymy, a ponadto wszelkiej pomyślności i ogromu radości, żeby żyło Ci się jak najprościej!

[sms – krótki wierszyk walentynkowy – na Dzień Zakochanych] Dużo pisać by się na walentynce chciało, Ale czasu mam bardzo mało. Piszę zatem krótko i węzłowato: Kocham Ciebie – co powiesz na to?

[sms na Walentynki dla chłopaka] Kochany, zbuduj ze mną wspólny świat na ziarnku grochu i niech wszystko dookoła będzie malutkie, oprócz naszej miłości!

[sms na imieniny Kuby – rymowane życzenia] Jakubku, w dniu imieninek życzę Ci: Niechaj w każdej chwili zawsze i wszędzie, W życiu Twym jak najlepiej będzie. Niech spełniają się Twe marzenia i żadna choroba nie dolega.

[życzenia na imieniny dla Kubusia – sms na imieniny Jakuba] Kubusiu, dziś masz imieniny i z tej okazji życzę Ci, żeby każdy kolejny dzień był lepszy od poprzedniego, a wokół Ciebie panowała pozytywna energia. Ciesz się drobnostkami, a na pewno spotka Cię coś wielkiego!

[sms walentynkowy] Sukcesów w życiu, samych radości, spełnienia wszystkich marzeń, dużo szczęścia w miłości, ogromu uścisków i mocy słodyczy, w Dniu św. Walentego … Tobie życzy!

[śmieszny sms na Walentynki] Uwaga! Ten SMS sprawia ogromną radość. Oznacza, że ktoś właśnie myśli o tym jak bardzo Cię kocha… Po jego otrzymaniu należy stosować się do zaleceń serca lub lędźwi!

[rymowany sms na imieniny Kacpra] Z okazji imienin życzę: Dużo szczęścia, radości i zdrowia jak po pomarańczy, Niech Ci dziś żonka nago na stole zatańczy!

[fajne, oryginalne smsy na Nowy Rok] Niech nowy 2013 rok przyniesie Ci wiele radości, samozaparcia, pomyślności, zdrowia, a także dorzuci garść nowych marzeń, bo spełnianie ich nadaje sens naszemu życiu.

[sms z okazji Bożego Narodzenia] Niech spadająca pierwsza gwiazdka spełni Wasze wszystkie życzenia i sprawi, że te święta będą dla Was cudownym przeżyciem. Spędźcie je w miłości, spokoju, zdrowiu, zgodzie i radości, tego Wam życzy…