#Newsy

Chór szwedzkich dziewic śpiewa w języku elfów

Szwedzki chór Bella Voce zaskoczył fanów “Władcy Pierścieni” swoim ostatnim występem, podczas którego śpiewał utwory w języku elfów stworzonym przez J.R.R. Tolkiena – quenya. To wydarzenie nie tylko zachwyciło słuchaczy, ale również stało się prawdziwym odkryciem dla wielbicieli twórczości autora.

Niezwykłe wykonanie utworów

Chór Bella Voce zaprezentował się w niezwykłym świetle, śpiewając w języku elfów z taką precyzją i pięknem, że trudno było oderwać wzrok od ich występu. Dla fanów Tolkiena było to niezwykle wzruszające przeżycie – mogli usłyszeć ulubione utwory ze świata “Władcy Pierścieni” w oryginalnym, stworzonym przez autora języku.

Bogactwo kultury i potęga fantazji

Inicjatywa chóru Bella Voce otwiera nowe możliwości dla fanów Tolkiena, pokazując, jak bogata i rozbudowana jest świat stworzony przez pisarza. Śpiewanie w języku elfów nie tylko oddaje hołd twórczości autora, ale także ukazuje potęgę kultury i fantazji, która może przenieść nas w zupełnie inny wymiar.
Źródło:
https://www.goodnewsnetwork.org/swedish-maidens-choir-sings-in-j-r-r-tolkiens-elvish-language-to-the-delight-of-lotr-fans/
Szwedzki chór Bella Voce zachwycił fanów “Władcy Pierścieni” śpiewając w języku elfów stworzonym przez J.R.R. Tolkiena, otwierając nowe możliwości dla miłośników fantastyki.

Chór szwedzkich dziewic śpiewa w języku elfów

Pan Ignacy obronił doktorat w wieku 83

Zostaw komentarz