#Newsy

Finlandia jest najszczęśliwszym krajem na świecie już od 7 lat

Finlandia ogłosiła, że z okazji Światowego Dnia Szczęścia chce zaprosić pięć osób z różnych krajów, aby na własnej skórze sprawdzili, jak przyjemnie jest w najszczęśliwszym miejscu na świecie. Kraj otrzymał ten tytuł już po raz siódmy z rzędu. Zwycięzcy będą mieli okazję poznać fińską kulturę, tradycje i sekrety szczęścia, które sprawiają, że Finowie są uznawani za jeden z najbardziej zadowolonych narodów na świecie.

Dlaczego właśnie Finlandia?

Finlandia została uznana za najszczęśliwszy kraj na świecie po raz siódmy z rzędu. Badanie przeprowadzone przez World Happiness Report pokazało, że Finowie cieszą się wysokim poziomem życia, równością społeczną, zaufaniem międzyludzkim i wsparciem społecznym. Dlatego też Finlandia pragnie podzielić się swoimi sekretami z resztą świata i zaprosić wybranych gości do swojego kraju.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez Finlandię, wystarczy opublikować zdjęcie na Instagramie opisujące, co sprawia, że jesteś szczęśliwy w swoim kraju. Wpis musi zawierać hashtag #finnishinghappiness oraz oznaczenie @ourfinland. Pięciu zwycięzców zostanie wybranych przez jury, które oceni kreatywność, oryginalność i pozytywne przesłanie zawarte w opisie zdjęcia.

Źródło:

https://www.goodnewsnetwork.org/for-world-happiness-day-finland-wants-to-send-5-winners-to-visit-worlds-happiest-country-just-crowned-for-7th-year-in-a-row/

Zostaw komentarz