#Newsy

Zatrzymanie akcji serca vs 56 kardiochirurgów

W trakcie lotu ze Sztokholmu do Los Angeles serce jednego z pasażerów przestało bić. Można jednak powiedzieć, że mężczyzna miał szczęście, ponieważ na pokładzie było 56 kardiochirurgów.  Do dramatycznej sytuacji doszło na pokładzie samolotu linii lotniczych Delta Airlines, a medycy zmierzali na konferencję.

Wyjątkowy zbieg okoliczności

Kiedy personel pokładowy zauważył, że jeden z pasażerów jest nieprzytomny, natychmiast zgłoszono sytuację lekarzom. Okazało się, że nastąpiło zatrzymanie akcji serca, ale kardiochirurdzy nie marnowali czasu i natychmiast zareagowali. Dzięki ich zaangażowaniu i wiedzy udało się przywrócić pacjentowi stabilność.

Szybka reakcja

Lekarze pracowali w pośpiechu, wykorzystując każdą dostępną chwilę. Po kilku minutach intensywnej pomocy udało się przywrócić funkcję serca mężczyzny. Cała sytuacja pokazała, jak ważna jest obecność wykwalifikowanych specjalistów w takich nadzwyczajnych sytuacjach .

Pokaz solidarności

Wydarzenie w samolocie pokazuje, że nawet w najbardziej niespodziewanych momentach solidarność i zaangażowanie społeczności medycznej potrafią zdziałać cuda. Dla 56 kardiochirurgów udających się na konferencję medyczną ratowanie życia pasażera było priorytetem ponad wszystko. Dzięki ich determinacji i wiedzy udało się ocalić mężczyznę, co bez wątpienia pozostanie niezwykłym wspomnieniem dla wszystkich zaangażowanych.

Źródło:
https://www.dobrewiadomosci.info/serce-pasazera-przestalo-bic-w-samolocie-na-szczescie-na-pokladzie-bylo-56-kardiochirurgow/

Zatrzymanie akcji serca vs 56 kardiochirurgów

Młodzi wspierają muzea

Zostaw komentarz