Życzenia bożonarodzeniowe (wigilijne) – świąteczne na Boże Narodzenie

[mądre, religijne życzenia bożonarodzeniowe] Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Ci dużo dobroci od innych ludzi, pozytywnych wrażeń ze spotkania w rodzinnym gronie, smakołyków na stole, mnóstwa prezentów pod pachnącą choinką i wielu błogosławieństw od niosącego pokój Dzieciątka Jezus.

[krótkie życzenia bożonarodzeniowe – bożonarodzeniowy sms] Oby w te Święta Bożego Narodzenia Wasz dom wypełnił się zapachami pysznych potraw, wesołym śpiewaniem kolęd, nadzieją i radością na przyszły rok oraz zjednoczeniem się z całą Bożą Rodziną i ludźmi.

[sms z okazji Bożego Narodzenia] Niech spadająca pierwsza gwiazdka spełni Wasze wszystkie życzenia i sprawi, że te święta będą dla Was cudownym przeżyciem. Spędźcie je w miłości, spokoju, zdrowiu, zgodzie i radości, tego Wam życzy…

[krótkie życzenia na Boże Narodzenie] Niech te święta będą dla Was jak z bajki, a wigilijne potrawy przebiją smakiem poprzednie. Niech Gwiazdor przyniesie Wam mnóstwo wymarzonych prezentów, a choinka pięknie pachnie. Wesołych świąt i rodzinki w komplecie życzą…

[Boże Narodzenie, Wigilia – sympatyczny sms] Leci do Ciebie aniołek mały, co ma w kieszoneczce opłatek biały, w wieczór wigilijny na Twym stole go położy, a potem ode mnie życzenia Ci złoży.

[krótki wierszyk wigilijny] Na Święta co już jutro nadchodzą, Życzę Ci ciepła, spełnienia i miłości. Niech Cię ludzie nie zawodzą, A na Twej twarzy i w sercu zawsze uśmiech gości.

[gotowe smsy na Boże Narodzenie] Świąt obfitych w łaski Boże, wielu uśmiechów na twarzy, jedynych w swoim rodzaju prezentów, spokoju ducha, a także wspaniałej Wigilii w gronie rodziny życzy…

[ładny wiersz na Boże Narodzenie] Kiedy Mikołaj wychodzi ze śnieżnego mroku I widać jak blask choinki bije z cienia, To wówczas najpiękniejszy dzień w roku W żywą prawdę się zamienia. Prezenty są już dla Ciebie w worku, A ja Ci składam najserdeczniejsze życzenia. I oby ten bałwan co stoi na podwórku- Nie nosił Twego imienia!

[krótkie wierszyki na Wigilię – gotowe smsy] W ten wigilijny wieczór- magiczny i zaśnieżony, Kiedy w kościele uderzą o północy dzwony, Przyjmijcie od nas gorące życzenia spędzenia świąt w radości, A w Nowym Roku- wiele zdrowia i pomyślności.

[wierszyki na Boże Narodzenie] Świąt wesołych, rodzinnych i zdrowych, I wielu prezentów kolorowych, Wigilijnego stołu po brzegi wypełnionego, A do dań czegoś mocno procentowego, Żeby lepiej kolędy się śpiewało, A w Nowym Roku- aby szczęście Was nigdy nie opuszczało!

[smsy na boże narodzenie] Niech ten cudowny, pełen radości i magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia przyniesie całej Waszej rodzinie wiele szczęścia i licznych smakołyków na stole. Spokojnych Świąt życzy…

[ładne smsy bożonarodzeniowe] Mroźnych śnieżynek, Ciepłych pierzynek. Udanego bałwanka, Wiele radości na sankach. Choinki igliwiem pachnącej, Kolędy dobrą wieść niosącej, w gronie rodzinnym wesołego spotkania I licznych prezentów sobie nawzajem rozdawania!

[życzenia sms na boże narodzenie] Kolorowych na choince bombeczek, dużo aniołków oraz gwiazdeczek, W czasie świąt słodkiego lenistwa, a przede wszystkim wielkiego oddechu Od zmartwień i codziennego pośpiechu! Życzy…

[życzenia na Wigilię] Nie zapomnijcie, co się wydarzyło już ponad 2 tysiące lat temu: Pan się nam narodził! Życzę Wam udanego świętowania tego najważniejszego w ludzkich dziejach momentu. Tego wieczoru i nie tylko, tak jak on, starajmy się zmieniać świat na lepsze.

[życzenia wigilijne] To wyjątkowa noc, gdy narodził się Pan! Do dzisiaj szczęśliwie panuje on nam! Ciepłem i radością w ten wyjątkowy czas Chcę obdarować obficie Was! Czarodziejskiego, wigilijnego wieczoru – Niech Chrystus zasiądzie z Wami za stołem!

[życzenia na święta Bożego Narodzenia] Dzyń-dzyń-dzyń, dzyń-dzyń-dzyń, To dzwonią dzwonki Mikołaja sań, A Ty na chwilę przystań – Chcę Ci złożyć najcieplejsze życzenia, Mnóstwa prezentów, marzeń spełnienia, Świąt wesołych, wartych wspominania I wielu kolęd wartych zaśpiewania.

[życzenia świąteczno-sylwestrowe] O tej okazji nigdy nie zapominam, bo lubię życzyć Ci z przyjemnością: wesołych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia, sterty prezentów, pięknych kolęd, puszystego śniegu, a kilka dni później szampańskiej zabawy i udanego rozpoczęcia nowego roku.

[życzenia świąteczno-noworoczne] I na te święta pamiętam, Żeby złożyć życzenia: Prezentami obłożenia! A później udanego skoku Do nowego, lepszego roku!

[życzenia świąteczne – Boże Narodzenie] W ten ciepły rodzinny wieczór przyjmijcie do swego domu Jezuska nowonarodzonego. Niech Wasz dom od jego obecności będzie jeszcze szczęśliwszy i wypełniony miłością.

[śmieszne życzenia na Boże Narodzenie] Mokrego jajka! Och, to nie ta bajka! Wybacz, to pomyłka, przecież miała być choinka! Więc… Życzę karpia wyśmienitego, Mikołaja bogatego, Uśmiechu i radości, Zezowatego szczęścia i prawdziwej miłości, Życzy…