Życzenia imieninowe – sms, śmieszne, poważne – Życzenia na imieniny

[życzenia imieninowe – imieniny Michała] Michałku z okazji imienin do Ciebie te oto życzenia posyłam: niech Ci włos szczęściem potarga albo niech dziś zrobi to Twoja wierna kochanka, niech zawsze na Twej twarzy uśmiech gości, a w życiu Twym brakło Ci złośliwości, niech zdrowie zawsze Ci sprzyja, a szczęście Cię nigdy nie omija. Wszystkiego dobrego!

[wierszyki imieninowe dla Michała] Michasiu w dniu Twych imienin przesyłam CI wiązankę najpiękniejszych życzeń imieninowych: Wielu lat życia w szczęściu, dobrego zdrowia i sił, Powodzenia w pracy i życiu prywatnym, Spełnienia najskrytszych marzeń, Pełnej realizacji wszystkich zamiarów i planów. Pogody ducha na co dzień, nadziei w lepszą przyszłość Oraz wszelkiej pomyślności i radości!

[sms na imieniny Michała] Michałku, w dniu imienin wszystkiego, co najlepsze, co zwariowane i przyjemne, co budzi uśmiech na twarzy i co kryje się w jednym słowie – szczęście, a także tradycyjnych 100 lat życzy Tobie…

[wiersze z okazji imienin Daniela] Dziś ważny w twoim życiu dzień, Więc nie stój już jak pień. Weź się za ściskanie rodzinki, W końcu są dziś Twoje imieninki. Prezentów każdy przyniesie masę, A do tego jeszcze paru i dołoży kasę. Ja ze swojej strony ślę Ci życzenia: Zdrowia, szczęścia i powodzenia!

[Daniel – życzenia imieninowe] Danielu z okazji obchodzonych dziś przez Ciebie imienin życzę Ci tego, aby los Ci sprzyjał, niosąc szczęście, radość, zdrowie i powodzenie. Krocz przez życie z uśmiechem i mając u boku kochających Cię ludzi. Wszystkiego dobrego od…

[zabawne wierszyki na imieniny Daniela] Końskiego zdrowia, Pięknych kobiet mrowia, Szczerego uśmiechu, Odświętnego drechu, Zgrabnego u boku zadu, I generalnie w życiu dawania dużo czadu! Tego wszystkiego w dniu imienin życzy Ci…

[życzenia na imieniny Przemka – wierszyk] Przemku, Każdego roku o tej samej porze Każdy z nas Tobie życzy czego tylko może. Ja również korzystając z tej sposobności, Życzę Tobie w dniu imienin zdrowia i dużo radości, Wszystkiego tego, czego pragniesz, aby się spełniło, A w Twym sercu żeby miłość i szczęście gościło.

[wierszyki na imieniny Przemysława] Zdrowia, szczęścia i radości, Piwa, wódki i miłości. Wspaniałych w życiu dni i ciekawych wrażeń, No i do tego- spełnienia wszystkich marzeń. Takie są moje życzenia W dniu święta Twego imienia!

[imieniny Przemka – życzenia] Przemusiu, dziś dzień Twoim imienin, więc chcę Ci złożyć najszczersze życzenia: zdrówka, szczęścia, spełnionej miłości, grona wiernych przyjaciół, sukcesów zawodowych, uśmiechu na co dzień, wielu w życiu wyzwań i przyjemności! Jednym słowem wszystkiego naj naj naj!

[życzenia z okazji imienin Miłosza] Dużo radości, jedynej miłości, wielu przyjemności, przydatnych z dziewczynami umiejętności, w spełnianiu marzeń skuteczności oraz wszelkiej pomyślności – tego wszystkiego w dniu imienin życzy Tobie Miłoszku…

[krótkie życzenia dla Miłosza na imieniny – sms] Miłoszu w dniu imienin składam Ci najserdeczniejsze życzenia: spełnienia w miłości, życiu prywatnym i zawodowym, a także wielu innych pozytywów niesionych przez los. Wszystkiego dobrego!

[ładny sms na imieniny Miłosza] Miłoszu, dziś dzień Twojego imienia, zatem przyjmij te oto najszczersze życzenia: Niech w Twoim sercu zawsze gości miłość, wiara i nadzieja.

[imieniny Pawła – sms – życzenia na imieniny] Pawełku, minęło już tyle lat, a my wciąż za pan brat. Pozwól zatem, że garść życzeń w dniu imienin Tobie złożę: pieniędzy, miłości i więcej szczęścia w przyszłości.

[fajne wierszyki imieninowe dla Pawła] Mało zmartwień i agresji, Zero stresów czy depresji, Za to dużo śmiechu oraz radości, I jeszcze więcej szczęścia i miłości. Takie są imieninowe życzenia dla naszego kochanego Pawełka, Któremu zawsze ulega każda panienka.

[życzenia na imieniny Pawła] Pawełku w dniu Twoich imienin życzę Ci, żebyś zawsze do wszystkiego podchodził z optymizmem i w otaczającym Cię świecie odnajdywał jakieś pozytywy. Noś się prosto, ale i miej serce na dłoni. Niech czas relaksu płynie CI jak najwolniej, a wszystko szło po Twojej myśli. Buziaki od…

[sms imieninowy dla Sławomira] Z okazji imienin życzę dużo szczęścia i radości, a wieczorem tylko najfajniejszych gości, a do tego miłej dla oka duszy, która wszystkie grzechy dzisiejszej nocy zagłuszy. Żyj nam Sławku sto lat!

[imieniny Sławka – krótkie życzenia sms] Sławciu, w Twoje imieniny zdrowia, spełnienia i szczęścia Ci życzymy, a ponadto wszelkiej pomyślności i ogromu radości, żeby żyło Ci się jak najprościej!

[rymowane życzenia na imieniny dla Sławka] Niech dzień Twym imienin będzie niezapomniany, A pod Twoim domem stały od dziś trzy furmany. Niechaj żonka pieści Cię czule co noc, Aż nad rankiem będziesz krzyczał o pomoc. Oby wszystko Ci się spełniło, A towarzystwo na imprezie się wieczorem dobrze bawiło. Sto lat dla życzę zatem Sławusiowi- mojemu najlepszemu kumplowi!

[sms na imieniny Kuby – rymowane życzenia] Jakubku, w dniu imieninek życzę Ci: Niechaj w każdej chwili zawsze i wszędzie, W życiu Twym jak najlepiej będzie. Niech spełniają się Twe marzenia i żadna choroba nie dolega.

[życzenia na imieniny dla Kubusia – sms na imieniny Jakuba] Kubusiu, dziś masz imieniny i z tej okazji życzę Ci, żeby każdy kolejny dzień był lepszy od poprzedniego, a wokół Ciebie panowała pozytywna energia. Ciesz się drobnostkami, a na pewno spotka Cię coś wielkiego!