Życzenia mikołajkowe – śmieszne życzenia na Mikołajki

[wierszyki na Mikołajki, dla dzieci] Szóstego grudnia – jak przecież dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi z prezentami po świecie. Dźwiga swój ciężki worek niezmordowanie, Więc każde dziecko wymarzony prezent dostanie. A kiedy już rozda wszystkie prezenty, Wraca do nieba zadowolony i uśmiechnięty. Niech Tobie dziś również Święty wypełni buta prezentami!

[zabawne życzenia mikołajkowe dla dziewczyny, koleżanki, siostry] Jeśli byłaś dobrą dziewczynką, to przyjdzie do Ciebie dziś święty Mikołaj z prezentem, a jeżeli byłaś niegrzeczną dziewczynką, to wkradnie się do Ciebie Mikołaj, dla którego Ty będziesz prezentem. Udanych Mikołajek życzy…

[rymowanka – wierszyk na Mikołajki] Mikołaja z bardzo długą brodą, Wielu gości z wysokoprocentową wodą, Kobiety gorącej w prezencie, I prostego kawałka drogi na zakręcie A poza tym- wszystkiego najlepszego!

[gotowe smsy na Mikołajki] Wszystkiego, czego da napchać się do wysokiego kozaka, najlepiej zakupionego u jubilera, wielu miłych niespodzianek, uśmiechu i radości w dniu Mikołajek życzy …

[wiersze na Mikołajki – gotowe życzenia, rymowane] Już św. Mikołaj grzeje sanie- Wszystko, czego pragniesz niech się stanie! Każde z najskrytszych marzeń w głębi Święty Dziadek musi dziś spełnić. Bogatego Mikołaja życzy…

[smsy mikołajkowe – krótkie życzenia] Niech Mikołaj przyniesie Ci dziś worek pełen szczęścia, miłości, zdrowia, uśmiechu, pomyślności i pociechy dla serca!

[6 grudnia – serdeczne życzenia z okazji Mikołajek] Dziś szóstego grudnia, więc z tej okazji chcę życzyć Ci mnóstwa prezentów tego dnia, wielu uśmiechów od znajomych, dużo buziaków od najbliższych i życzliwości od napotkanych na drodze ludzi życzy…

[sms na Mikołajki] Wypchanych trzewików, glanów, kozaków, botków i każdego innego rodzaju obuwia z okazji Mikołajek życzy Ci…

[zabawne wiersze na Mikołajki] Pada śnieg, pada śnieg, każdy dziś rzuca granatami, A Mikołaj dostał w łeb i teraz biedak leży pod saniami. Renifery jak bulteriery ciągną Mikołaja, a Mikołaj leży w saniach I skrobie się bezmyślnie po…..Brodzie!!!!! Wielu prezentów od Świętego życzy…

[wierszyki na mikołajki – sms] Mikołaj jest tuż tuż, Więc gorące życzenie ślę Ci już, Aby prezentów cały wór Stanął jutro u Twych stóp!

[rymowane smsy na mikołajki] Dziś Święty Mikołaj grzeje swoje sanie, Czas dawania prezentów już nastaje. Niech każde z Twoich marzeń skrytych w głębi Pan w czerwonym wdzianku dziś Ci spełni.

[sms na mikołajki – wierszem] Czerwony punkcik w saniach widać już na niebie, To Święty Mikołaj leci do Ciebie. Sanie ma drewniane, a worek wypchany, Będzie obdarowywał nas dziś prezentami. Każdemu da to czego zawsze skrycie chciał, Bo to w końcu spełnienia marzeń teraz jest czas!

[życzenia mikołajkowe od dziewczyny] Życia pięknego jak bajka życzy Ci Twa Mikołajka!

[rymowane życzenia na mikołajki] Wielu pięknych niespodzianek, Równie pięknych chwil bez liku. Śniegu, łyżew, nart i sanek Żadnych przeszkód na chodniku. Niezmiennej pogody ducha Spokoju i wiary w siebie. I uśmiechu od ucha do ucha, I gwiazd na zimowym niebie. Słodkich pierników i elfowych bajek życzę Ci w dniu Mikołajek!

[śmieszne życzenia mikołajkowe] Życzę Ci w te Mikołajki, By Mikołaj nie zabłądził, Dom Twój znalazł bez problemu I surowo Cię nie sądził. W razie czego – ja poświadczę. Grzeczny byłeś! … choć nie zawsze.

[wierszyk na mikołajki] W Mikołaja imieniny Jak co roku – ślę życzenia Dużo szczęścia dla rodziny, Niech się spełnią Twe marzenia! Upominków wymarzonych W górach – śniegu, w morzu – wody. Chwil beztroskich i szalonych Dużo śmiechu i swobody.

[wiersz – życzenia mikołajkowe] Dziś Mikołaj z długą brodą Wór prezentów wielki dźwiga W noc tak gwiezdną, prezentową Z czasem się Staruszek ściga. Żeby zdążyć – trudna sztuka Coraz więcej grzecznych dzieci. Pomocników zatem szuka, Razem z nimi w saniach leci. Już w nadprzestrzeń sanie wchodzą, Renifery w wielkim pędzie. A Mikołaj jak rajdowiec zaraz nad Twym domem będzie. Już przez komin się przecisnął, Kiwa głową uśmiechnięty, Grzeczny byłeś, więc dla Ciebie Najpiękniejsze ma prezenty!

[rymowane życzenia na Mikołajki] Już za oknem gwiazdka świeci Dziś Mikołaj tu przyleci W saniach swych mikołajowych W renifery zaprzężonych Wiezie młodym oraz starym Wszystkie wymarzone dary.

[krótkie życzenia na Mikołajki] Troski niech cię omijają Smutki precz niech uciekają Niech Mikołaj uśmiechnięty W buty włoży Ci prezenty.

[rymowane, zabawne życzenia mikołajkowe] Mikołaja w kominie, humoru po winie, zawodowych sukcesów, prywatnych ekscesów, bezpiecznych sanek i mnóstwa niespodzianek!