Życzenia na Dzień Chłopaka – śmieszne życzenia z okazji Dnia Chłopaka

[fajny wierszyk z okazji Dnia Chłopaka] Zdrowia, szczęścia, pomyślności A na przyszłość – moc płodności. Dużo kasy, niezłej fury i wina beczki, Fajnych synów i pięknej córeczki. Już wystarczy tych czułości, Więc pamiętaj- zaproś mnie dziś w gości 🙂

[śmieszny wierszyk dla kolegi na Dzień Chłopaka] W dniu Twego świeta życzę Ci: Zdrowia – „aż do bólu” I tak słodkiego życia jakie ma truteń w ulu, Wielu pomyślnych zdarzeń, I pełnej realizacji wszystkich skrytych marzeń. Ponadto: W dążeniu do obranych przez Ciebie celów- wytrwałości, A od Twoich najbliższych- dużo miłości.

[krótki, zabawny wierszyk na Dzień Chłopaka] W Dniu Chłopaka życzę Tobie: dużo ognia w kroku, Wyrywania fajnych lasek gdzieś na boku, Co byś w każdą sobotę i niedzielę, Topił swego małego w innym ciele.

[Dzień Chłopaka – rymowane życzenia] Kochany X, nie chodź nigdy czyimiś drogami, Lecz zawsze wybraną przez siebie drogą. Czarę wiecznego szczęścia dziel tylko z ukochaną osobą, A cierpienia oddaj wrogom. Unikaj fałszu oraz zazdrości, Nie kochaj tej, co nie warta jest miłości. Żadnej serca nie oddaj w ofierze – Z wyjątkiem tej, która kocha Cię najszczerzej.   Wszystkiego najlepszego w Dniu Chłopaka życzy Ci…

[Dzień Chłopaka – życzenia sms] W dniu dzisiejszym chłopaku miły, życzę Ci, aby wszystkie marzenia Ci się spełniły! Życzę Ci tego z całej duszy i z serca całego, a na dowód tego przesyłam Ci buziaka ogromnego!

[krótkie życzenia sms na Dzień Chłopaka – rymowane] Z okazji Dnia Chłopaka chcę Ci dziś życzyć: Abyś był pomocny niczym najlepszy komputer I szybki jak japoński skuter, Sympatyczny jak kociaczek I słodziutki jak lizaczek 😉

[wiersz na Dzień Chłopaka] Dzień faceta dziś się święci, Więc chcę Ci życzyć tego wszystkiego, co kręci: Do rana zabawy i dobrych chęci, Niech Cię po alko złe licho nie nęci, Niezapomniane przygody niech Cię nie omijają A wszelkie troski w dal odpływają.

[sympatyczne życzenia na Dzień Chłopaka] Dziś swoje święto obchodzi mój Najdroższy Chłopak i z tej okazji chcę mu życzyć: aby los mu z kwiatów życie uplatał, a on w tym czasie belgijskie czekoladki zajadał, niech nie dopadnie go żadna z trosk, a pod nogami niech znajdzie dziś pieniędzy stos.   Wszystkiego co najlepszego w Dniu Chłopaka życzy Ci..

[rymowane, zabawne życzenia na Dzień Chłopaka od klasy] Abyście czyści i pachnący byli lub dobrze salę wietrzyli, śmieci zawsze wynosili i do szkoły w radosnych podskokach pędzili! Aby wszystkie miłe dni w żółwim tempie Wam upływały I co dzień same piękne damy Was całowały, Aby każdy z Was był zdrowiutki A wiatr codziennie rozwiewał Wasze smutki. Tego wszystkiego w Dniu Chłopaka życzą Wam…

[wierszyk na Dzień Chłopaka] Kochany X, z okazji dnia chłopaka życzę Ci: Spełniającej życzenia gwiazdki z nieba I tyle pieniędzy, ile Ci potrzeba, W życiu samych radości I ze mną wieczornych czułości , Spełnienia najskrytszych marzeń I wielu niezapomnianych wrażeń,   Wszystkiego co najlepsze, boś Ty moje szczęście największe!

[Dzień Chłopaka – zabawne, oryginalne życzenia] Niech w Twoim życiu nie brakuje miłości i zabawy, a portfel będzie zawsze pełen kasy. Niech wszystkie fajne laski zabijają się o Ciebie, a Ty pląsaj wśród nich niczym Bachus z winem. Niech życie Ci płynie wśród pomyślnych wiatrów i prawdziwych przyjaciół. Na koniec życzę spełnienia marzeń i dużo siły na ich realizację. Wszystkiego dobrego w Dniu Chłopaka!

[życzenia na Dzień Chłopaka od koleżanki] Przyjmij kochany chłopie te skromne życzenia, które przesyła Ci dziś jedna znajoma baba: bądź zawsze szczęśliwy jak po wódce i zawsze dąż do spełnienia swych marzeń! Niech z Twej gęby nie znika banan i bądź zawsze gotowy no nowe wyzwania! Wszystkiego dobrego w Dniu Chłopaka i moc całusów przesyła…

[życzenia z okazji Dnia Chłopaka od partnerki] Kochany Misiu! W dniu Twego święta życzę Ci: abyś nigdy się nie zmieniał, zawsze walczył o swoje, uśmiechał się, gdy przyjdą jakieś trudności, żebyś był twardy i zdrowy jak tur, osiągnął wszystkie założone cele i abyś kochał mnie najmocniej na świecie! Całuję, Twoja…

[życzenia na Dzień Chłopaka dla przyjaciela] Z okazji dzisiejszego święta przyjmij ode mnie te skromne życzenia: dużo szczęścia, zdrowia i uśmiechu, codziennego podejmowania nowych wyzwań w życiu, nieodpartego uroku osobistego oraz wielu pięknych kobiet w życiu, kasy jak lodu i imprez, po których będziesz rodził się na nowo. Wszystkiego dobrego!

[Dzień chłopaka – życzenia od dziewczyny] W dniu Twego święta życzę Ci samych słonecznych dni przez cały rok, uśmiechu i oceanu miłości. Niech Ci szczęście towarzyszy przez całe życie i niech Ci się spełnią wszystkie Twe ukryte pragnienia. Tego wszystkiego i jeszcze wiele więcej życzy Ci Twoja kochająca Cię dziewczynka.

[fajnie życzenia na Dzień Chłopaka – dla grupy] Z okazji Waszego Święta – my, płeć piękna, życzymy dziś każdemu chłopakowi: – Dziewczyny – tylko tej najzgrabniejszej, – Czekolady – tylko tej szwajcarskiej, – Samochodów – tylko tych sportowych, – Zabaw – tylko do rana, – Przygód – tych niezapomnianych, … i marzeń – tych najbardziej szalonych, których spełnienia prosto z serca Wam życzymy.

[życzenia na Dzień Chłopaka dla kolegi] Drogi X, w dniu Twego święta życzę Ci boskiego torsu, 40 centymetrów w bicepsie, głębi spojrzenia, kroku pewnego, głosu mocnego, serducha ciepłego, więcej stanowczości i tej jednej jedynej miłości!

[życzenia na Dzień Chłopaka od żony, dziewczyny] Kochany, w dniu Twego święta życzę Ci, abyś zawsze był w stanie służyć mi: Siłą, wtedy, gdy popsuje mi się odkurzacz, Śmiechem, kiedy życie zacznie mnie mocno wkurzać, Dobrą radą, gdy popadnę w wątpliwości, a nade wszystko Ciałem – gdy zapragnę od Ciebie miłości!

[Dzień Chłopaka w szkole – życzenia od klasy] W Dniu Chłopaka chcemy dziś złożyć najserdeczniejsze życzenia naszym kochanym mężczyznom – i tym małym, i tym dużym. Mnóstwo szczęścia, zdrowia, miłości, pogody ducha oraz jak najwięcej sukcesów w życiu i spełnienia wszystkich najbardziej szalonych marzeń. Tego wszystkiego i jeszcze więcej życzy Wam cała żeńska społeczność klasowa.

[życzenia na Dzień Chłopaka] W dniu Twojego święta chcę Ci dziś złożyć najserdeczniejsze życzenia, mój kochany mężczyzno! Dużo szczęścia, zdrowia, pogody ducha i wiecznej naszej miłości. Oby spełniły Ci się wszystkie najskrytsze marzenia, a uśmiech nie znikał z Twej chłopięcej twarzy, wszystkie najlepszego w Dniu Chłopaka życzy…