Życzenia na Dzień Dziecka – wierszyki, śmieszne życzenia dla dziecka

[gotowe życzenia na Dzień Dziecka] Z okazji Dnia Dziecka przyjmij te oto skromne życzenia: zdrowia, pogody ducha i miłości w otoczeniu godnych zaufania ludzi. Niech w Twoim życiu i sercu wciąż gości wiosna, a dni upływają pod znakiem zabawy i szczęścia. Przesyłam ogromne całusy, Twoja/ Twój…

[Dzień Dziecka – mądre, ładne życzenia] Z okazji Dnia Dziecka życzymy Ci tego, abyś zawsze żył w zgodzie z samym sobą i nigdy nie łamał własnego systemu wartości. Bądź zawsze sobą, bo to wielkie szczęście być zadowolonym z tego, kim się w życiu jest. Kochamy Cię – Twoi rodzice.

[sms na Dzień Dziecka] Życzę Ci, abyś każdego dnia czuł się jak dziecko i każdego dnia doświadczał czegoś nowego. Ale niech zawsze towarzyszy temu miłość, bo to ona jest w życiu najważniejsza. Wszystkiego najlepszego w Dniu Dziecka życzy Ci…

[w Dniu Dziecka – życzenia] W Dniu Dziecka życzę Ci: Tyle spokoju, ile w nocy potrzebujesz, Tyle samo szaleństw, aby życie nie było za nudne, Tyle szczęścia, żebyś nie oszalał z jego nadmiaru I tyle smutku, aby równowaga była zachowana, A nade wszystko – miłości!

[piękne życzenia dla córki z okazji Dnia Dziecka] Kochana córeczko, dniu Twojego święta chciałam Ci powiedzieć, że jesteś dla mnie najważniejsza na całym świecie! Niech życie przynosi Ci same radosne i ciepłe dni, pełne miłości i przygód. Nie bój się nigdy prosić mnie o pomoc, bo zrobię dla Ciebie wszystko. Kocham Cię i z okazji Dnia Dziecka przesyłam najszczersze życzenia spełnienia marzeń!

[mądre  życzenia na Dzień Dziecka] Kochana/y w okazji Dnia Dziecka życzę Ci błędów, które da się naprawić i odwagi, abyś pogodził/a się z tymi, których nie da się już naprawić. Pamiętaj, że nikt nie jest doskonały i jeżeli będziesz otwarta/y na to, co nowe, będziesz uczył/a się przez całe życie na swoich błędach. Raz popełnione, oby nigdy do Ciebie nie wróciły. Pamiętaj, że Cię kocham, Twoja/ Twój…

[ładne życzenia z okazji Dnia Dziecka] W dniu Twego święta kochana dziecino, życzę Ci przede wszystkim wiary. To dzięki niej nigdy nie zwątpisz pod naporem niepewności, a wiejący wicher nie strąci rodzących się w tobie owoców wiedzy. Zawsze ufaj Najwyższemu, a życie będzie Ci bezpieczną przystanią. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka życzy Ci…  

[Dzień Dziecka – fajne życzenia] 1 czerwca to dzień Wszystkich dzieci, a więc i Tobie, choć już dorosła, to dla mnie zawsze – dziecinko, przesyłam najlepsze życzenia: samych radosnych chwil na co dzień, zdrowia i cierpliwości, ukochanej osoby u boku i pomyślnego dążenia do własnych celów, życzy…  

[piękne życzenia na Dzień Dziecka] Z okazji Dnia Dziecka życzę Ci: zawsze kolorowych snów i uśmiechu od ucha do ucha, co dzień nowych przygód i wymarzonego zwierzątka, pięknych bajek na dobranoc i siedmiu krasnoludków do pomocy w nauce, gwiazdki z nieba, wspaniałych przyjaciół i zawsze wesołej rodzinki!

[życzenia na Dzień Dziecka dla córki] Nasze ukochane słoneczko, obchodzisz dziś swoje święto i z tej okazji mamy dla Ciebie nie tylko moc życzeń, ale i 1000 buziaków, ponieważ bardzo mocno Cię kochamy! Rośnij nam duża, w zdrowiu i radości! I pamiętaj, że jesteś dla nas najważniejsza!

[zabawne życzenia na Dzień Dziecka – wiersz] Chociaż już jesteś stara dupa I niedługo ostatni dech z Ciebie uleci To i tak wysyłam Ci najlepsze życzenia, Bo to przecież Święto Dzieci!

[Dzień Dziecka – życzenia sms] Z okazji Dnia Dziecka przesyłam najlepsze życzonka: wspaniałego w życiu słonka, smutków malutkich jak biedronka, szczęścia wielkiego jak smok i wielkiej miłości co krok!

[wiersze z okazji Dnia Dziecka] Popatrz jak ta olbrzymia lokomotywa w słońcu tonie, W pierwszym jej wagonie siedzą olbrzymie słonie. W kolejnych- żyrafy… lisy… niedźwiedzie… Na samym końcu pyszny czekoladowy tort jedzie… A chichoczące zające z miną uśmiechniętą: „Dziś jest Twoje święto…” wołają. A wraz nim do Ciebie ode mnie te życzenia jadą. Wszystkiego co najlepsze w Dniu Dziecka życzy Ci…

[krótkie życzenia na Dzień Dziecka sms] W Dniu Dziecka życzę Tobie: dużo piasku przy bystrej rzece, na wspaniałe piaskowe fortece. Poziomek w ukrytych, leśnych kotlinach i wysokich drzew, na które dobrze się wspinać…Wszystkiego najlepszego życzy…

[wierszyki z okazji Dnia Dziecka] Z okazji Dnia Dziecka, życzę Wam: Dużo śmiechu w domu I mnóstwa słodkości dawanych po kryjomu, Lodów w każdą niedzielę I częstego chodzenia na karuzelę Przyjaciół najlepszych na świecie I wszystkiego tego, czego jeszcze chcecie.

[Dzień Dziecka – wierszyki] Na Dzień Dziecka ślę Tobie najlepsze życzenia, Bo dziś jest dzień, w którym wszystko się na lepsze zmienia. Lepsza staje się rodzinka, I już na twarzy gości wesoła minka Prezentów dostaniesz dziś całą moc, Więc śmiało już z radości skocz! Wszystkiego najlepszego życzy….

[rymowane życzenia na Dzień Dziecka dla syna] Kochamy mocno Twoją słodką buzię, Ty nasz kochany, mały łobuzie, I serduszko Twoje szczere i gorące, Dlatego w Twoim dniu ślemy całusów Ci tysiące! Wszystkiego najlepszego w Dniu Dziecka życzą…

[Dzień Dziecka – wiersze – dla córki] Skoro już jesteś całkiem duża W domu będzie dziś czekać na Ciebie czerwona róża, A także dwa pełne worki czerwcowego słonka, I jesienny listek, po którym drepcze wesoło biedronka. Ślemy Ci zatem najlepsze życzenia, Zdrowia, słodkości i spełnionego marzenia, Czasu wiele na zabawy i podróże I lodów w dni powszednie i niedziele.

[wierszyki na Dzień Dziecka] Kochany Synku, w dniu Twego święta życzę: Aby wszystkie fajne dni W żółwim tempie upływały Ci, Żeby codziennie uśmiechał się do Ciebie świat cały, A dziewczyny do stóp Ci się rzucały! Obyś nigdy już nie miał zbyt wczesnej pobudki I żeby wiatr rozwiewał Twe smutki.

[wierszyk na Dzień Dziecka] Kochana/y X, w tym szczególnym dniu chcemy Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia: Niech Ci się spełnią wszystkie marzenia, Niech w Twoim życiu będą same słoneczne dni, A w nocy kolorowy świat bajek Ci się śni, Obyś zawsze był/a szczęśliwa/y, a z twarzy nie znikała Ci wesoła minka. Może kiedyś w domu pojawi się dla Ciebie psinka, Jeśli będziesz grzeczna/y i nigdy nie dopadnie Cię Boruta kosmaty! Przyjmij zatem te życzenia od kochających cię: mamy i taty!