Życzenia na Dzień Kobiet – śmieszne życzenia z okazji Dnia Kobiet

[rymowane życzenia – gotowe wiersze na Dzień Kobiet] 8 marca to Święto Kobiet Więc najserdeczniejsze życzenia składam dziś Tobie. Dużo w życiu chwil szczęścia i radości A w nauce- samych pomyślności. Miej na ustach zawsze uśmiech słodki A w życiu- nie doznaj już żadnej troski.

[dedykacja na Dzień Kobiet – rymowane życzenia] Ósmego marca dziś w kalendarzu mamy, Więc życzenia wszystkiego najlepszego Ci przesyłamy. Dużo błyskotek, naręcza kwiatów i słodkości, Niech na Twej twarzy uśmiech nie tylko w tym dniu gości.

[ładny sms z okazji Dnia Kobiet] Życzę Ci, aby nie tylko ten dzień był dla Ciebie usłany różami, żebyś miała na co dzień tyle radości, co dziś i oby każde przesłane Ci prosto z serca życzenie spełniło się jak najszybciej! Wspaniale spędzonego Dnia Kobiet życzy…

[śmieszne wierszyki na Dzień Kobiet] Dzisiaj jest Dzień Kobiet, więc niech cycki pójdą w górę I usuń z twarzy tę codzienną gradową chmurę, Niech nam żyje cellulit, boczki i kurze łapki, Bo i tak jesteśmy sexi babki!

[sms na 8 marca] Słodkiego niczym czekoladki życia, pięknego niczym kwiat w lustrze odbicia, w portfelu banknotów pliku i szczęścia oraz radości bez liku, w dniu wszystkich niewiast życzy…

[8 marca – śmieszne wierszyki z okazji Dnia Kobiet] Przyjmij te oto życzenia, Babo moja kochana Płynące prosto z serca i z samego rana. Niech ten dzień będzie Ci radosny, Bądź zdrowa aż do następnej wiosny! Szczęścia i miłości życzę Tobie, sobie I wszystkim innym babom na całym globie! Aby wszystkie marzenia nam się pospełniały, I we wszystkim Nas chłopy wyręczali! Pijmy dziś do dna drinki i kaweczki, W końcu święto dziś mamy każdej Babeczki!

[ładny wiersz na Dzień Kobiet] Raz w roku jest taki dzień, Który niestety przemija szybko jak sen. Wszystkie Żony, Kochanki i Matki W dniu tym dostają pięknie pachnące kwiatki, Ja niestety kwiatków nie mam dla Ciebie, Choć z chęcią oddałbym Ci całego siebie.

[Dzień Kobiet – wierszyki] Słałbym Ci co dzień pięknych kwiatów bukiety, Bo nie ma na świecie drugiej takiej kobiety! Lecz dziś mamy dzień szczególny, przyjmij zatem te oto życzenia: Niech znikną wszystkie Twe zmartwienia, Niech miłość i szczęście Twe serce wypełnią, Niech wszystkie marzenia Twoje się spełnią, Niech na Twej ślicznej twarzy uśmiech zagości, Bo dziś jest dzień pełen radości. I pamiętaj: wyjątkiem jesteś w tym wielkim świecie, Choć w tym dniu kwiaty należą się każdej kobiecie.

[8 marca, Dzień Kobiet – sms] Bądź zawsze szczęśliwa, złemu losowi nieznana, piękna, bogata, wypoczęta i przez wszystkich kochana.

[Dzień Kobiet – życzenia, śmieszne] Niech wszystkie dziś otrzymane słodkości pójdą CI w biust, a nie w uda, niech wszystkie otrzymane dziś kwiaty długo postoją w wazonie i niech wszystkie otrzymane dziś życzenia, spełnią się z nawiązką. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet życzy…

[dzień kobiet – sms] Z okazji dzisiejszego Dnia Kobiet chcę złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia: wszystkiego najlepszego, co się szczęściem zwie i niech w każdym dniu Twojego życia uśmiech gości na Twej twarzy tak samo często, jak w dziś!

[ładne życzenia – smsy na dzień kobiet] Raz w roku jest taki wyjątkowy dzień, Który szybko przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety, dziewczynki i matki, W dniu tym dostają pięknie pachnące kwiatki. Lecz ja kwiatów dziś nie mam dla Ciebie, Tylko przesyłam w tym smsie ogromnego buziaka od siebie!

[dowcipne życzenia sms na dzień kobiet – od koleżanki] Kochana moja Babo! W Dniu naszego święta życzę Tobie, abyś zawsze była w posiadaniu czterech zwierząt: jaguara w garażu, norki na ramionach, lwa w łóżku oraz osła, który będzie Ci za to wszystko płacił!

[krótki wierszyk na Dzień Kobiet – sms] Szklanki zdrowia, szczęścia garnca Życzę w dniu ósmego marca! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

[wiersze z okazji Dnia Kobiet] Drogie Kobiety, w dniu Waszego święta Każdy mężczyzna o życzeniach pamięta. Kwiaty Wam wszyscy składamy w podzięce Za Waszą mądrość, przyjaźń i serce.

[wierszyki z okazji Dnia Kobiet] Gdy ranek ósmego marca wstanie, życzenia najlepsze Ci składam, Kochanie. Moc uścisków i buziaków Ci ślę i bardzo Cię proszę – nie zmieniaj się!

[sympatyczny, zabawny wierszyk z okazji Dnia Kobiet] Nie potrzeba mi sprawdzać Twojego DNA, by stwierdzić, że jesteś Kobietą przez duże K. Dużo uśmiechu, szczęścia, miłości we wszystkie dni w roku niech w twym domu gości. Wszystkiego, co najlepsze z okazji Dnia Kobiet życzy…

[Dzień Kobiet – wiersze] Nadejścia wiosny, Uniesień miłosnych, Kwiatów bukietów I promiennych uśmiechów Od ważnych dla Ciebie Przemiłych facetów. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

[wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet – życzenia z okazji 8 marca] Wszystkiego, co najlepsze, dużo dużo miłości, szczęścia i niezachwianej wiary we własne możliwości. Najwspanialszej Kobiecie na świecie życzy…

[Dzień Kobiet – fajne życzenia] Miłości, wsparcia i zrozumienia od osobników płci obojga w każdej dziedzinie życia! Wielu pozytywnych wrażeń w dniu Święta Kobiet!