Życzenia na Dzień Nauczyciela – śmieszne życzenia z okazji Dnia Nauczyciela

[życzenia dla nauczyciela – Dzień Nauczyciela] Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy Panu wielu kolejnych, przyjemnych chwil z naszą gromadką i dziękujemy za okazywaną nam pomoc oraz dobre rady. Jest Pan prawdziwym nauczycielem w powołania i bardzo lubimy Pana lekcje. Niech się Pan nigdy nie zmienia i nigdy w siebie nie wątpi!

[życzenia – w Dniu Nauczyciela] W Dniu Nauczyciela chcemy podziękować Pani za pokazanie nam, Że także porażki mogą nauczyć nas czegoś pożytecznego, Że gdy przeżywamy trudności, odkrywamy jednocześnie naszą siłę, I że miłość oraz życzliwość często można znaleźć nawet w te najciemniejsze dni.

[ładny wierszyk na Dzień Nauczyciela] Najserdeczniejsze życzenia w Dniu Nauczyciela dziś Pani składamy, A w podzięce za cierpliwość do nas laurkę i kwiatki wręczamy. Dobrego zdrowia, szczęścia i słodyczy Cała nasza klasa z głębi serca dziś Pani życzy!

[krótkie życzenia – Dzień Nauczyciela – od klasy] Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Nauczyciela, a także dużo zdrowia, promiennego uśmiechu na twarzy, wszelkiej pomyślności, mało stresu i siły do wychowywania oraz edukowania nas na co dzień życzy klasa…

[wierszyki na Dzień Nauczyciela] Całemu gronu pedagogicznemu radość się udziela, Gdy nadchodzi Dzień Nauczyciela. Z okazji tego zacnego święta Życzymy Pani, aby także Jej twarz była uśmiechnięta. A na dodatek osłodzimy ten dzień czekoladką, Gdyż tak dobrze opiekuje się naszą niesforną czeladką!

[życzenia z okazji dnia edukacji narodowej] Z okazji Dnia Edukacji Narodowej chcemy podziękować wszystkim nauczycielom, wspaniałym pedagogom za wkład w wychowanie nas i za ich cierpliwość, wyrozumiałość oraz poświęcenie. Całemu Gronu Pedagogicznemu życzymy dużo zdrowia, energii, uśmiechu, a także wytrwałości włożonej w dalszą naszą edukację. Wszystkiego co najlepszy życzy klasa…

[Dzień Nauczyciela – życzenia] Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy całemu Gronu Pedagogicznemu wszystkiego co najlepszego, a także zdrowia i zapału dużego. Abyście uczyli tak dobrze długie lata i lubili każdego małolata. Abyście lag tak często nie stawiali i się w ogóle nie denerwowali. I pamiętajcie: chlubą jest i wyróżnieniem – być nauczycielem! Samych sukcesów zawodowych i satysfakcji z pracy życzą…

[mądry wiersz na Dzień Nauczyciela] Dziękujemy Pani/ Panu za pokazanie nam, Że porażki też mogą nas czegoś nauczyć, Że przeżywając trudności, Możemy odkrywać naszą siłę, A także za okazywaną nam miłość i życzliwość, Która podnosiła nas w najciemniejsze dni. Życzymy Pani/Panu wszystkiego, co najlepsze z okazji tak ważnego święta- Dnia Nauczyciela.

[wiersze na Dzień Nauczyciela] W dniu tego ważnego święta, Za udaną pracę z nami i okazane nam serce, Chylimy głowy przed Panią w o podzięce I życzymy w życiu dużo uśmiechu I żeby Pani miała z nami jak w puchu! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Nauczyciela życzą…

[niebanalne życzenia na Dzień Nauczyciela] Z okazji Dnia Nauczyciela życzę dużo radości z wykonywania pracy, wytrwałości, samych wzorowych uczniów i wielkich sukcesów zarówno zawodowych, jak i osobistych. Niech los Pani/Panu sprzyja w tej niełatwej pracy i niech uśmiech nie znika z Pani/Pana twarzy! Wszystkiego dobrego!

[życzenia z okazji Dnia Nauczyciela] Z okazji Dnia Nauczyciela, Chcielibyśmy złożyć Pani najserdeczniejsze życzenia: Aby czasu starczało na wszystko I szczęście zawsze było blisko, Aby w sukcesy Pani życie obrodziło, A to co dobre na lepsze się szybko zmieniło!