Życzenia rymowane – wiersze i wierszyki urodzinowe, na walentynki, wielkanocne, miłosne, imieninowe…

[fajny wiersz z okazji Wielkanocy] Dużo słońca, szczęścia i radości A w pierwszym dniu świąt – samych miłych gości, W lany poniedziałek niekończących się strumieni wody, Które są dla zdrowia i urody! Mnóstwo jajek kolorowych, A do tego- świąt wesołych i przede wszystkim- zdrowych!

[wesoły wierszyk na Wielkanoc] Moc prezentów od pogodnego zajączka, Co wielkanocny koszyczek trzyma w rączkach. A do tego koniecznie mokrej głowy W poniedziałek dyngusowy. Na sam koniec życzę jaja święconego No i ogólnie: wszystkiego najlepszego!

[wierszyki imieninowe dla Michała] Michasiu w dniu Twych imienin przesyłam CI wiązankę najpiękniejszych życzeń imieninowych: Wielu lat życia w szczęściu, dobrego zdrowia i sił, Powodzenia w pracy i życiu prywatnym, Spełnienia najskrytszych marzeń, Pełnej realizacji wszystkich zamiarów i planów. Pogody ducha na co dzień, nadziei w lepszą przyszłość Oraz wszelkiej pomyślności i radości!

[wesołe rymowanki wielkanocne] Niech Wam wielkanocne jajeczko dobrze smakuje, A uśmiechnięty zajączek zły los odczaruje. Wiosenny kurczaczek spełni Wam marzenia, A do tego życzę jeszcze: wiary, radości i świątecznego przejedzenia.

[krótkie wiersze na Wielkanoc – sms] Wesołego jajka i z cukru baranka, Ogólnego dobrostanu i ostrego chrzanu, W poniedziałek mokrego Dyngusa A i ode mnie- świątecznego całusa.

[rymowane życzenia na Wielkanoc – sms] Żeby Ci się wesoło śmiały pisanki, I cukrzyły wielkanocne baranki, Mokry dyngus niech zrasza Ci obficie skronie, I dużo szczęścia sypie w Twoje dłonie!

[wierszyki na Wielkanoc] O poranku Święta Wielkanocnego Życzę Twojej całej rodzinie jajka smacznego, A do tego- świąt pogodnych i radosnych Oraz rychłego tchnienia wiosny!

[rymowane życzenia – gotowe wiersze na Dzień Kobiet] 8 marca to Święto Kobiet Więc najserdeczniejsze życzenia składam dziś Tobie. Dużo w życiu chwil szczęścia i radości A w nauce- samych pomyślności. Miej na ustach zawsze uśmiech słodki A w życiu- nie doznaj już żadnej troski.

[dedykacja na Dzień Kobiet – rymowane życzenia] Ósmego marca dziś w kalendarzu mamy, Więc życzenia wszystkiego najlepszego Ci przesyłamy. Dużo błyskotek, naręcza kwiatów i słodkości, Niech na Twej twarzy uśmiech nie tylko w tym dniu gości.

[śmieszne wierszyki na Dzień Kobiet] Dzisiaj jest Dzień Kobiet, więc niech cycki pójdą w górę I usuń z twarzy tę codzienną gradową chmurę, Niech nam żyje cellulit, boczki i kurze łapki, Bo i tak jesteśmy sexi babki!

[wiersze z okazji imienin Daniela] Dziś ważny w twoim życiu dzień, Więc nie stój już jak pień. Weź się za ściskanie rodzinki, W końcu są dziś Twoje imieninki. Prezentów każdy przyniesie masę, A do tego jeszcze paru i dołoży kasę. Ja ze swojej strony ślę Ci życzenia: Zdrowia, szczęścia i powodzenia!

[zabawne wierszyki na imieniny Daniela] Końskiego zdrowia, Pięknych kobiet mrowia, Szczerego uśmiechu, Odświętnego drechu, Zgrabnego u boku zadu, I generalnie w życiu dawania dużo czadu! Tego wszystkiego w dniu imienin życzy Ci…

[8 marca – śmieszne wierszyki z okazji Dnia Kobiet] Przyjmij te oto życzenia, Babo moja kochana Płynące prosto z serca i z samego rana. Niech ten dzień będzie Ci radosny, Bądź zdrowa aż do następnej wiosny! Szczęścia i miłości życzę Tobie, sobie I wszystkim innym babom na całym globie! Aby wszystkie marzenia nam się pospełniały, I we wszystkim Nas chłopy wyręczali! Pijmy dziś do dna drinki i kaweczki, W końcu święto dziś mamy każdej Babeczki!

[ładny wiersz na Dzień Kobiet] Raz w roku jest taki dzień, Który niestety przemija szybko jak sen. Wszystkie Żony, Kochanki i Matki W dniu tym dostają pięknie pachnące kwiatki, Ja niestety kwiatków nie mam dla Ciebie, Choć z chęcią oddałbym Ci całego siebie.

[życzenia na imieniny Przemka – wierszyk] Przemku, Każdego roku o tej samej porze Każdy z nas Tobie życzy czego tylko może. Ja również korzystając z tej sposobności, Życzę Tobie w dniu imienin zdrowia i dużo radości, Wszystkiego tego, czego pragniesz, aby się spełniło, A w Twym sercu żeby miłość i szczęście gościło.

[wierszyki na imieniny Przemysława] Zdrowia, szczęścia i radości, Piwa, wódki i miłości. Wspaniałych w życiu dni i ciekawych wrażeń, No i do tego- spełnienia wszystkich marzeń. Takie są moje życzenia W dniu święta Twego imienia!

[Dzień Kobiet – wierszyki] Słałbym Ci co dzień pięknych kwiatów bukiety, Bo nie ma na świecie drugiej takiej kobiety! Lecz dziś mamy dzień szczególny, przyjmij zatem te oto życzenia: Niech znikną wszystkie Twe zmartwienia, Niech miłość i szczęście Twe serce wypełnią, Niech wszystkie marzenia Twoje się spełnią, Niech na Twej ślicznej twarzy uśmiech zagości, Bo dziś jest dzień pełen radości. I pamiętaj: wyjątkiem jesteś w tym wielkim świecie, Choć w tym dniu kwiaty należą się każdej kobiecie.

[fajne wierszyki imieninowe dla Pawła] Mało zmartwień i agresji, Zero stresów czy depresji, Za to dużo śmiechu oraz radości, I jeszcze więcej szczęścia i miłości. Takie są imieninowe życzenia dla naszego kochanego Pawełka, Któremu zawsze ulega każda panienka.

[rymowane życzenia na imieniny dla Sławka] Niech dzień Twym imienin będzie niezapomniany, A pod Twoim domem stały od dziś trzy furmany. Niechaj żonka pieści Cię czule co noc, Aż nad rankiem będziesz krzyczał o pomoc. Oby wszystko Ci się spełniło, A towarzystwo na imprezie się wieczorem dobrze bawiło. Sto lat dla życzę zatem Sławusiowi- mojemu najlepszemu kumplowi!

[wiersz na Walentynki / Dzień Zakochanych] W tym wyjątkowym dniu, w dniu najprawdziwszej miłości, Racz w mym sercu na stałe zagościć, Bo ja dziś wyznać Tobie chcę, Że mocno kocham Cię. Może kiedyś, w któryś piękny dzień, Zauważysz moją miłość I również już na zawsze pokochasz właśnie mnie.