Życzenia ślubne (weselne) – śmieszne życzenia na ślub – cytaty, od rodziców, wiersze…

[ślub – sms – wesele] Kochani Państwo Młodzi! Niechaj Wam dobry los sprzyja, niosąc szczęście i powodzenie. Idźcie przez Wasze dalsze wspólne życie z dobrocią i zaufaniem w sercu, Otoczeni przez ludzi, których kochacie. A każdego dnia obdarzajcie się nawzajem nadzieją, miłością, wsparciem i radością.

[sympatyczny sms w dniu wesela] Życzę dziś Młodej Parze dużo szczęścia, własnej chatki I żebyście mieli tyle dziatek, ile razem obydwoje macie latek! Wszystkiego, co się szczęściem zwie na nowej drodze wspólnego życia!

[sms na ślub – wiersz] Dzisiaj Ślub Wasz, a po nim wielkie Wesele, Życzę Wam zatem szczęścia i uśmiechów wiele, Stadka dzieci, mrowia wnuków No I … Zgadnijcie… Tak! Od groma prawnuków! Oprócz tego powodzenia, Wszystkich planów, marzeń i snów spełnienia, Dużo zdrowia, pełno kasy, A także miłości- po wsze czasy.

[smsy ślubne – dla nowożeńców] W tak uroczystym dniu zaślubin Życzymy Kochanej Naszej Młodej Parze, Aby życie dało im wszystko to, Co może ofiarować w darze: Pogodę ducha, zgodność i szczęście w miłości, A nade wszystko uśmiech codziennej wielkiej radości!

[rymowane życzenia sms w dniu ślubu] Kochani Państwo Młodzi! Gdy dziś w węzeł zwiążecie się wieczny, Niechaj i ja dołączę do wielu życzeń głos mój serdeczny: Niech wszystkie przyszłe wasze lata Bóg ożywia tą najwspanialszą miłością, Która życie w prawdziwą rozkosz splata, A w związku dwóch serc jest jednością! Pośród zawiłości tej nowej życia drogi Niech zawsze towarzyszy Wam radość błoga! A miłość otaczających Was ludzi i łaska Boga Niech otacza domu waszego progi.

[sms dla młodej pary] Wszystko, co przynosi radość na tym świecie, Wszystko, co wszelką pomyślność wróży, Niech się Wam od dziś w jedno ogniwo splecie I będzie szczęściem w dalszej Waszej życia podróży!

[rymowany sms z okazji ślubu] Wielu szczęśliwych i miodowych dni, Wspólnych chwil radości oraz pożycia bez trosk, Spełnienia wszystkiego co Wam się wyśni, Oby na Nowej Drodze życia sprzyjał Wam los!

[wierszyk z okazji ślubu] Szczęśliwej wspólnej podróży Do kolejnych małżeńskich Jubileuszy! Niech dobry los kłania się Wam w pas… Sto lat, sto lat Młodej Parze jeszcze raz!

[wiersz z okazji ślubu] Wielu wspólnych, miodowych dni, Mocy radości i życia bez trosk, Spełnienia wyśnionych chwil I żeby zawsze sprzyjał Wam los!

[religijne życzenia na ślub] Sto lat Młodej Parze! Żyjcie razem połączeni tak wielką miłością, jaką dziś sobie przed Panem Bogiem przysięgliście. W zdrowiu, szczęściu i z uśmiechem kroczcie tą wspólną drogą, a dobry niech Bóg ześle na Was moc swoich łask. Wszystkiego najlepszego z okazji ślubu życzy Wam…

[krótkie gratulacje z okazji ślubu] W tym uroczystym dla Was dniu gratulujemy Wam podjęcia tak dobrej decyzji i życzymy wielu pięknych, harmonijnych, niezapomnianych i pełnych miłości wspólnych chwil. Bądźcie wciąż tak szczęśliwi jak w dniu Waszego ślubu!

[humorystyczne życzenia na ślub] Z Bożej woli dziś połączeni, Z okazji Waszego ślubu przyjmijcie Najszczersze życzenia wszystkiego najlepszego! I pamiętajcie, że z tą wiernością – To nie był żart!

[ładna dedykacja dla przyjaciela] Dzielą nas kilometry, ale łączy nas wiele, Więc chyba niezgorsi z nas przyjaciele. Rozumiesz wszystko i znasz mnie jak nikt. Mam nadzieję, że nie rozdzieli nas żaden konflikt. Dla Ciebie jestem w stanie poświęcić wszystko, Mogę zostać nawet terrorystką. Zostaniesz w mym sercu już do końca życia, Bo nic nie zastąpi w naszej serdecznej przyjaźni bycia.

[krótkie gratulacje ślubne] Gratulujemy podjęcia tak ważnej w życiu każdego z nas decyzji oraz życzymy Wam takiej miłości, jaką w dzisiejszym dniu sobie przysięgliście i okazaliście. Żyjcie razem zgodnie po życia kres, a dobry Bóg niech ześle na Wasz dom wiele łask i radości.

[gratulacje z okazji ślubu – wiersz] Serdeczne gratulacje z okazji Waszego ślubu, Niech dzisiejszej nocy dzieje się w Waszym małżeńskim łożu głośne łubu dubu. Ponadto chcemy złożyć Wam najszczersze życzenia: Niezmiennego powodzenia, Niczym ogień gorącej miłości, Która dotrwa do Waszej późnej starości, A także wyjścia z każdej sytuacji I samych pozytywnych relacji.

[wiersze dla nowożeńców] Y powiedziała wreszcie TAK, Więc to dla Ciebie X dobry znak. Bądźcie od dziś dla siebie ziarnem pieprzu I szczyptą soli Tym co cieszy, A czasem tym co boli. Miłością się darzcie gorącą I przyjaźnią niekończącą. Wszystkiego najlepszego z okazji ślubu życzy…

[wierszyki dla młodej pary] Kochani! W dniu Waszego ślubu życzę Wam: Abyście zawsze ze sobą w zgodzie żyli I nigdy się ze sobą nie nudzili. Kochajcie się miłością trwałą i wierną A wspólna Wasza droga nigdy nie będzie cierną. Nigdy nie znajcie co to smutek czy troska I niech spłynie na Was wieczna łaska Boska. Wszystkiego dobrego na Nowej Drodze życia życzy…

[wiersze dla młodej pary] Szanowni Państwo Młodzi, Niech Bóg Wam błogosławi I wspólny Wasz los wieczną miłością obdarzy. Od dziś w jedności i zgodzie kroczcie tą drogą małżeństwa We wspólnym trudzie i radości, dzielcie razem chwile szczęścia i momenty smutku. A my Wam życzymy z całego serca wszystkiego co najlepsze!

[ślub – życzenia] Nie wszystko złoto, co świecić się raczy, A w życiu zdarzają się uśmiechy oraz chwile rozpaczy. Wam niech jednak nad głowami słonko bezustannie świeci, Miejcie radość z życia i pociechę ze zrodzonych z miłości dzieci. Wszystkiego, co najlepsze w dniu Waszego ślubu życzy…

[życzenia na wesele] Kochani Nowożeńcy, Niech ta obrączka, symbol Waszej miłości, raz na zawsze złączy Wasze losy. Idźcie od dziś tą wspólną drogą z dobrocią w sercu i uśmiechem na twarzy. Niech nie zabraknie Wam w życiu niczego i mnóżcie swoją miłość dzieci gromadką. Niech spłynie na Was Boża łaska, a łzy niech spływają Wam z oczu tylko z radości. Ufajcie sobie i bądźcie dla siebie podporą. Wspólnego życia usłanego różami życzy Wam z całego serca…