Życzenia wielkanocne – śmieszne, religijne życzenia na Wielkanoc – na sms, dla firm

[Wielkanoc – życzenia świąteczne] Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych słońca, wiary i miłości, a do tego radosnego, nastroju, wyczekiwanej wiosny za oknem, miłych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół oraz wesołego „Alleluja” życzy…

[fajny wiersz z okazji Wielkanocy] Dużo słońca, szczęścia i radości A w pierwszym dniu świąt – samych miłych gości, W lany poniedziałek niekończących się strumieni wody, Które są dla zdrowia i urody! Mnóstwo jajek kolorowych, A do tego- świąt wesołych i przede wszystkim- zdrowych!

[gotowe życzenia na Wielkanoc] Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy Wam bezkarnego obżarstwa, rodzinnych spotkań pełnych ciepła, wielkiego lania w świąteczny poniedziałek, wiele radości i uśmiechów dookoła, a także odnalezienia wiary oraz nadziei w zmartwychwstałym Chrystusie.

[wesoły wierszyk na Wielkanoc] Moc prezentów od pogodnego zajączka, Co wielkanocny koszyczek trzyma w rączkach. A do tego koniecznie mokrej głowy W poniedziałek dyngusowy. Na sam koniec życzę jaja święconego No i ogólnie: wszystkiego najlepszego!

[wesołe rymowanki wielkanocne] Niech Wam wielkanocne jajeczko dobrze smakuje, A uśmiechnięty zajączek zły los odczaruje. Wiosenny kurczaczek spełni Wam marzenia, A do tego życzę jeszcze: wiary, radości i świątecznego przejedzenia.

[krótkie wiersze na Wielkanoc – sms] Wesołego jajka i z cukru baranka, Ogólnego dobrostanu i ostrego chrzanu, W poniedziałek mokrego Dyngusa A i ode mnie- świątecznego całusa.

[religijne życzenia z okazji Wielkanocy] Aby Zmartwychwstały Jezus Chrystus obudził w Was to, co jeszcze uśpione oraz ożywił to, co stało się martwe. Niech światło Jego słów i miłości prowadzi Was przez całe życie aż do wieczności. Szczęśliwie spędzonych Świąt Wielkanocnych życzą…

[rymowane życzenia na Wielkanoc – sms] Żeby Ci się wesoło śmiały pisanki, I cukrzyły wielkanocne baranki, Mokry dyngus niech zrasza Ci obficie skronie, I dużo szczęścia sypie w Twoje dłonie!

[wierszyki na Wielkanoc] O poranku Święta Wielkanocnego Życzę Twojej całej rodzinie jajka smacznego, A do tego- świąt pogodnych i radosnych Oraz rychłego tchnienia wiosny!

[smsy na wielkanoc – wierszyki] Wielkanoc już nadchodzi, Więc i Tobie złożyć życzeń nie zaszkodzi: Wielkiego z czekolady zająca, Pisanek kolorowych tysiąca, Dyngusa mokrego I wiele w te święta dobrego! Życzy…

[smsy wielkanocne – miłe życzenia] Samych radości i wielu w domu gości, kolorowych jajeczek i białych jak śnieg owieczek, uśmiechu bez liku i najwięcej bakalii w serniku, na sam koniec kiełbaski tłuściutkiej i atmosfery w tą Wielkanoc milutkiej życzy…

[rymowane życzenia sms na wielkanoc] Żeby pięknie udały się pisanki, A na stole stały z cukru baranki, Oby mokry śmigus zraszał tylko skronie, W zamian dużo szczęścia sypiąc w Twoje dłonie.

[życzenia wielkanocne dla firm] Z okazji świąt Wielkanocy i budzącej się wiosny, życzymy Państwu wszystkiego najlepszego – kolejnych sukcesów i mnóstwa energii dla całego zespołu.

[świąteczne życzenia – Wielkanoc] Alleluja! Pan zmartwychwstał! W tym radosnym czasie, gdy wraz z Chrystusem budzi się całe życie, przekazuję Wam najserdeczniejsze życzenia – niech miłość Zbawiciela i ciepłe promienie wiosennego słońca towarzyszą Wam przez cały rok!

[śmieszne wiersze świąteczne – wielkanocne] Patrz! Patrz! Zając! Pędzi po stole kicając. Niesie Ci moje życzenia: Zdrowia i marzeń spełnienia!

[wiersze wielkanocne] Oto nadszedł czas odrodzenia, Chrystus zmartwychwstaje i świat odmienia. W te święta życia i radości Życzę smacznego i wielu gości!

[wielkanocne wierszyki] To wszystko nie jest bajką – Tu zając, tu malowane jajko Tu baranek drzemie mały A tu Jezus zmartwychwstały W tym święcie radosnym W promykach wiosny Przesyłam najlepsze życzenia Uściski i serdeczne pozdrowienia

[wielkanocne życzenia świąteczne] Zachwycających mazurków, babek i babeczek, szarlotek, keksów, kiełbas, białego barszczu, jajek, chrzanu… Białego Baranka i rzeżuchy na stole. Dużo szczęścia, radości i mokrego dyngusa!

[zabawne życzenia wielkanocne] Brzucha pełnego wielkanocnych smaczności, kolorowych pisanek i mokrego dyngusa! Samych szczęśliwych i pogodnych dni życzy…

[święta wielkanocne życzenia] Rodzinnych, pełnych spokoju i radości Świąt Wielkiej Nocy! Pięknych pisanek, smacznego jajka i bardzo mokrego dyngusa! Dla całej rodziny życzą…